Skaityklos

Norėdami pasidalinti savo aistra knygoms ir bendruomeniškumo jausmu, Interakcijos, bendradarbiaudami su Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Ąžuolyno biblioteka, kartu su draugų pagalba atidarė dvi skaityklas, kuriose surinktos geriausios knygos apie kompiuterinių sistemų dizainą, informacijos architektūrą, naudotojų patyrimą (angl. user experience), kompiuterinių sistemų tinkamumą (angl. usability), žmogaus ir kompiuterio sąveikos projektavimą, ir kt. susijusias temas.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Pirmoji skaitykla, atidaryta 2018 m. lapkričio 8 d., yra įsikūrusi Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Socialinių mokslų skaitykloje, kuria rasite Gedimino pr. 51, III a., 334 kab. Skaitykloje esančias knygas galima skaityti tik skaitykloje.

Šiuo metu skaitykloje yra virš 115 knygų.

Už pagalbą įgyvendinant šią iniciatyvą dėkojame:

Knygų leidėjams

Dizaino komandoms

Kitiems draugams

Ąžuolyno biblioteka

Ąžuolyno bibliotekoje įsikūrusi skaitykla buvo atidaryta 2020 m. kovo 6 d. Knygas rasite bibliotekos skaitykloje adresu Radastų g. 2, Kaunas. Jas galima tiek skaityti skaitykloje, tiek ir pasiimti į namus.

Šiuo metu skaitykloje yra 32 knygos.

Už pagalbą įgyvendinant šią iniciatyvą dėkojame:

Dizaino komandoms

Kitiems draugams
Taip pat, dėkojame Karoliui Kailiūnui už padovanotas knygas ir Justui Samaliui už didžiulę pagalbą, organizuojant skaityklą Kaune.


Turbūt nereikia priminti, kad visos knygos yra bendruomenės turtas, todėl su knygomis prašome elgtis kaip su savo, o radę knygą už skaityklų ribų, grąžinkite ją atgal į skaityklą arba parašykite mums į info@interakcijos.lt.