Konkursas: Keičiame knygas į rašinius

full

Konkursas baigtas. Dėl susidomėjimo stokos konkurso nutarėme netęsti, o knygas pralošti kituose konkursuose.

Po truputį įsibėgėja pavasaris, o tai reiškia, kad atėjo laikas išblaškyti žiemos apsnūdimą ir imtis tolimesnių veiklų stiprinant lietuvišką dizaino bendruomenę. Šį kartą – tai lietuviško turinio kūrimas.

Taigi, turime visą „A Book Apart“ 13 puikių knygų kolekciją ir norime ją išdalinti jums už jūsų pagalbą, kuriant lietuvišką turinį.

Konkursui „Keičiame knygas į rašinius“ tinka visi rašiniai, kurie atitinka žemiau nurodytas sąlygas:

  • Rašinio tematika yra susijusi su dizainu bei jo procesu. Raktažodžiai: interaction design, personas, user experience design, service design, design thinking, usability, design research, mental models ir pan.
  • Rašinys yra autorinis ir nebuvo skelbtas viešai iki konkurso pradžios datos.
  • Rašinys yra parašytas lietuvių kalba ir laikantis lietuvių kalbos taisyklių.
  • Mintys dėstomos suprantamai, paprastai, iliustruojant abstrakčius teiginius konkrečiais pavyzdžiais.

Šio konkurse rėmuose „rašinys“ yra suprantamas kaip vidutinės apimties (1000+ simbolių) tekstą, skirtą apžvelgti nūdienos tendencijas, pasidalinti teorinėmis/praktinėmis žiniomis arba konkrečių reiškinių ar įvykių analize. Rašinio pobūdis nėra griežtai ribojamas.

Konkurso pabaiga: 2015 m. gegužės 31 d. 23:59

Nepamirškite, kad originalumas ir kūrybingumas yra visada labai vertinami.

Kiekvienas dalyvis gali dalyvauti tiek kartų, kiek nori. Rašinių lauksime į info@interakcijos.lt. Siųsdami rašinį nepamirškite nurodyti savo vardą, pavardę, bei rašinio pavadinimą.

Pasibaigus konkursui, 12 laimėtojus, kurie laimės pasirinktą knygą, išrinks interakcijos.lt komanda, o vieną knygą laimės didžiausią atgarsį socialiniuose tinkluose sulaukusio rašinio autorius. Jei per konkurso laiką bus gauta 12 ar mažiau rašinių, visų rašinių autoriai gaus po knygą, o konkursas bus pratęstas kol nebus išdalintos visos knygos. Laimėjimo atveju, anksčiau rašinį atsiuntę autoriai turės pirmumą renkantis knygą.

Tie, kas rašo – gyvens amžinai!