#39 Penktadienio ekspreso su Baltic Amadeus dizaino komanda

Keletas žodžių apie save

ba

Baltic Amadeus – IT bendrovė, kurioje daugiau nei 110 savo srities profesionalų ne tik kuria programavimo sprendimus Lietuvai ir Šiaurės Europos šalims, bet ir iš visos širdies tuo mėgaujasi. Nors esame pirmoji privati IT bendrovė Lietuvoje, tačiau nuolat siekiame naujų žinių, mėgstame iššūkius ir savo ambicinguose projektuose, ir prie stalo futbolo stalo. Trumpai tariant, esame aistringi IT ekspertai, gyvenantys #enjoyIT ritmu.

Bendrovėje dirba, kuria, idėjomis dalinasi penki dizaineriai – Alius, Giedrius, Eivinas ir Rimas dirba su projektais, o Kristijonas savo kūryba ir žiniomis papildo marketingo komandą.

 


Rimas Jomantas
Naudotojo sąsajų dizaineris
LinkedIn: lt.linkedin.com/in/rimasjomantas

Esu UI dizaineris. Diplomuotas multimedia menų specialistas. Patinka pixel’iai, gridai, usability, wireframe’ai, web’ai, logotipai, spalvos, fontai, formos, tvarka, minimalizmas, fotografija, stalo tenisas, stalo futbolas, technologijos, automobiliai, maisto ir gėrimų gamyba, astronomija, mokslas. Esu labai žingeidus, siurbiu visą informaciją į save. Šiuo metu pasinėręs į usability studijas.

giedrius
Giedrius Butkus
Naudotojo sąsajos dizaineris
Dribbble: Giedrius_Butkus
LinkedIn: lt.linkedin.com/in/butkusgiedrius

Mėgstu dirbti kruopščiai ir precižiškai. Ypač domiuosi bei tobulinu įgūdžius mobiliųjų aplikacijų ir web dizaine, savo ateitį matau būtent UI dizaino kūrime. Laisvalaikį mėgstu aktyviai leisti gamtoje, keliaudamas ar sportuodamas. Patinka dviračių sportas bei turizmas. Konkretaus ir nusistovėjusio hobio neturiu, mėgstu juos keisti, tai suteikia įvairovės gyvenime.

elvinas
Eivinas Norušaitis
Naudotojo sąsajos dizaineris
LinkedIn: linkedin.com/in/neivinas
Portfolio: www.neivinas.com

Esu gana meniškos sielos žmogus, visa kas susiję su vaizdu ir jo kūryba yra neatsiejama mano gyvenimo dalis. Baigęs studijas Jungtinėje Karalystėje dabar galiu didžiuotis įgytu bakalauro laipsniu interaktyvios multimedijos dizaino srityje. Laisvalaikiu mėgstu užsiimti žmonių fotografija, kartkartėmis tenka ir filmuoti bei užsiimti video montažu. Vis tik didžiąją dalį laisvo laiko skiriu dizaino žinių gilinimui bei naujų įgūdžių įgijimui. Domiuosi naujausiomis tendencijomis, skaitau įvairius blogus bei semiuosi įkvėpimo iš profesionalių dizainerių darbų. Tikiu, jog nuolatinis tobulėjimas yra būtina sąlyga sėkmingai karjerai užtikrinti.

alius
Alius Kveinys
Dizaino komandos vadovas
Linkedin: lt.linkedin.com/in/aliusk
Tumblr: lookstrue.tumblr.com
Twitter: @lama1

Kūryba kaip profesija užsiimu jau 8 metus. Jei tai būtų el.pašto parašas, parašyčiau „Problem-solving dizaineris su stipriu polėkiu į judančius vaizdus ir interakcijas“ :) Taip pat domiuosi žaidimų industrija, startuolių pasauliu. Net ir laisvu laiku sunkiai pavyksta nutolti nuo technologijų, tai Geocache ir Munzee padeda išlįsti laukan :) Tarp interesų taip pat yra šachmatai, komiksai, kinas ir VJ’avimas.

kristijonas
Kristijonas Telksnys
Grafinis dizaineris
LinkedIn: linkedin.com/in/kristijonast

Jaučiu aistrą visiems visual identity dalykėliams ir jų teikiamam akių ir minčių masažui. Nesu abėjingas gamtai, fotografijai, katėms, šunims, akvaskeipingui, baidarėms, kavai, buvimui su draugais.