#65 Penktadienio ekspreso su Artūru Valenta

Artūras ValentaKeletas žodžių apie save?

UAB TeleSoftas, grafikos dizaineris
Facebook: Artūras Valenta

Dirbu grafikos dizaineriu 4 – 5 metus. Potraukis kūrybai yra ne tik dizaino, bet visose gyvenimo srityse. Visada norisi sukurti kažką unikalaus. Kai noriu atitrūkti nuo rutinos, einu fotografuoti. Tai darau jau porą metų. Esu šiek tiek darboholikas. Jei tik turiu laisvo laiko, susigalvoju sau veiklos, kitaip jaučiuosi kaltas, kad nieko neveikiu. Turiu silpnybę retro stiliui. Ar tai būtų automobiliai ar drabužiai ar muzika tai mane žavi.

Kaip viskas prasidėjo?

Mane visą laiką žavėjo grafika. Vaikystėje buvau išprotėjas dėl tapymo, o nuobodžios pamokos virsdavo dailės kūriniu mano sąsiuvinyje. Tačiau suvokimas, kad norėčiau iš to gyventi atsirado tik universitete. Įstojau į informatiką ir nors mokinausi programuoti daugiau dėmesio skirdavau programos išvaizdai, o ne pačiam kodui.

Vėliau, įsidarbinus Telesofte teko ir programuoti ir kurti dizainus, bet greitai dar kartą įsitikinau, kad programavimas ne man. Įmonė sukūrė visas galimybes tobulėti, teko dirbti prie labai įdomių projektų, kas dar labiau žadino aistrą grafikos dizainui.

Prie ko šiuo metu dirbi?

Šiuo metu kuriam unikalią platformą, kuri leis paprastam naudotojui parduoti savo kompiuterio resursus 3D modeliuotojams. Kitas projektas suteiks galimybę muziejams stebėti lankytojų užimtumą, prie kokių eksponatų praleidžia daugiausiai laiko ir panašią statistiką. Galiausiai, radus laiko, dirbu prie vidinio projekto skirto mobiliesiems telefonams, kuris fotografams palengvins veiklos organizavimą.

darbai

Kokia yra brangiausiai išmokta pamoka?

Pamokų daug ir visos jos yra tobulėjimo dalis. Labiausiai vertinu tai, kad išmokau būti atviras sau. Pradžioje kritiką sau sunkiai priimdavau, dabar stengiuosi išaanalizuoti, ir jeigu ji pagrįsta – darau išvadas ir priimu sprendimus, kad klaidos nepasikartotų.

Ką palinkėtum kolegoms?

Kolegoms norėčiau palinkėti nenustoti ieškoti savęs. Kai tik jaučiatės komforto zonoje, išeikite iš jos. Jei trūksta iššūkių – susikurkite patys. Aptingti labai lengva, tačiau tik stumiantis į priekį jausite malonumą dirbti.